יתרונות האור הטבעי במגזר הפרטי

avira pratiיותר בריא
רבים יודעים כי חשיפה לאור השמש מסייעת ביצור ויטמין D, החיוני כל כך לבניה והתפתחות תקינה של העצמות והשיניים.  אור השמש הטבעי משמש את הגוף כווסת עיקרי של מחזורים ביולוגים. מחקרים רבים הוכיחו כי תופעת הדיכאון העונתי (s.a.d syndrome) נפוצה בעיקר באזורים וזמנים בהם אין אור שמש. מערכת הסולהטיוב מומלצת במיוחד לתינוקות ולאוכלוסיה מבוגרת.

 

יותר בהיר
המערכת החכמה של חברת סולהטיוב, מערכת תאורה טבעית, הפועלת בטכנולוגיות מתקדמות וייחודיות כדי לאפשר חדירה מקסימלית של אור טבעי, ללא קרני UV, לחלל החדר. כך מתאפשרת ראיית ספקטרום מלא של הצבעים בחדר (cri=100). ערך  ה-Color Rendering Index ,CRI: משקף את מידת היכולת של המנורה להפיק נאמנה צבעים של חפצים בהשוואה למקור אור אידאלי. 100 הוא ערך CRI מושלם. עיצוב הפנים מקבל חיות מיוחדת בזכות קשת הגוונים שהאור הטבעי מאפשר לראות, כך גם הביגוד, האיפור וכל אלמנט אחר הנמצא בבית.

 

יותר מואר
הסולטיוב כוללת טכנולוגיות אופטיות יחודיות, המצליחות להעביר עוצמות אור טבעי משמעותי לתוך החדר. טכנולוגיית reybender3000®, אוספת ומגבירה את האור הטבעי שבחוץ ומעבירה אותו דרך סיב אופטי רחב בעל החזר אור מדהים של 99.7%. התוצאה – החלל מוצף באור טבעי.

 

יותר מעוצב
מערכת הסולהטיוב מעניקה נגיעת עיצוב מיוחדת לביתך. החיבור לטבע ולסביבה מוסיף נופך מיוחד בעיצוב הבית, כמו גם שלל אפשרויות חדשות לשילוב צמחים ופרחים הזקוקים לאור הטבעי על מנת לפרוח.

 

יותר חסכוני
בישראל שפע יוצא דופן של אור טבעי במשך רוב ימות השנה. ההשקעה הראשונית בסולהטיוב מוחזרת תוך מספר שנים הן מהחיסכון בהוצאות תאורה והן מהחיסכון במיזוג אוויר (מערכות סולטיוב מבודדות לחלוטין מהשפעות מזג אוויר).

תאורה טבעית במגזר הפרטי


כל הזכויות שמורות לסולהטיוב - לגלות את האור מחדש | תאורה טבעית - ביתק טכנולוגיות | שיווק באינטרנט

נפקא - בית הקריאייטיב והסטודיו